oppman.edu.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w projekcie "Apteczki na wycieczki"

21 listopada 2013 roku grupa uczniów z naszej szkoły wzięła udział w szkoleniu liderów klas czwartych warszawskich szkół podstawowych w ramach projektu "Apteczki na wycieczki". Przedstawiciele uczniów naszej szkoły zostali przeszkoleni w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej i uzyskali tytuł Opiekuna Apteczki Szkolnej.

"Wiedza obejmuje zakres od zabezpieczenia drobnych skaleczeń, po prawidłową akcję resuscytacji i wezwanie profesjonalnej pomocy medycznej. Warsztaty przewidują między innymi realne ćwiczenia na manekinach do reanimacji. Każda szkoła, która przystąpi do projektu, zostaje zaopatrzona w przenośne apteczki wycieczkowe z pełnym wyposażeniem według europejskiej normy DIN 13157 PLUS." informacja ze strony Obywatelskiej Fundacji Pomocy dzieciom www.pomoc dzieciom.eu.


 


Podręczniki
klasy IV-VIII
rok szk. 2019/2020

***Kliknij tutaj***


JADŁOSPIS
DRUK
ZWROTU NALEŻNOŚCI
ZA NIEWYKORZYSTANE
OBIADY

***KLIKNIJ TUTAJ***


Aktualny Plan lekcji
***KLIKNIJ TUTAJ***


Procedury wydawania:

1. legitymacji szkolnej
2. duplikatów legitymacji i świadectw
***KLIKNIJ TUTAJ***


Wewnętrzny System
Doradztwa Zawodowego
***KLIKNIJ TUTAJ***


Realizujemy projekt


Klub Szkolny UNICEF

***KLIKNIJ TUTAJ***


Realizujemy projekt

***KLIKNIJ TUTAJ***


Narodowy Program
Rozwoju Czytelnictwa

***KLIKNIJ TUTAJ***Ogólnopolski Program
AI Schools&Academy
***KLIKNIJ TUTAJ***


Ogarnij Inżynierię
"Tajemnice
zielonych dachów" 

***KLIKNIJ TUTAJ*** Varsavianistyczna Szkoła
***KLIKNIJ TUTAJ***SZKOLNE KOŁO
WOLONTARIATUSP 68
honorowy opiekun
hotelu dla dzikich
owadów zapylających

***KLIKNIJ TUTAJ***ZDROWO I SMACZNIE
***KLIKNIJ TUTAJ***


***KLIKNIJ TUTAJ***


PROMOCJA ZDROWIA
***KLIKNIJ TUTAJ***Program rządowy
"Książki naszych marzeń"
***KLIKNIJ TUTAJ***